Kiki – 1.12.2023

Kikinka si nezažila hezké věci. Byla vyhozena na zahradě u pána, který už svoje kočky měl a o Kiki by se už nezvládnul postarat, vyhledal tak azyl, který se jí ujmout mohl a který yl posléze v šoku z jejího psychického stavu.

Co bylo, bylo. Důležité je, co je teď a co můžeme ovlivnit. Kiki se v azylu dala do kupy tak, že naplno uvěřila svojí nové ´paničce´, dočasné tetě a časem se od ní dokonce nechala i pomazlit.

Bohužel se azyl dostal vinou zdražování všeho do finanční tísně a na řadu jsme tak přišli my. Přijali jsme Kiki pod naše křídla a do budoucna uhradíme veškerou péči, kterou bude potřebovat.

Kiki jsme převzali do péče od spřáteleného místního spolku, který fatálně drtí aktuální situace zdražování téměř všeho. Vzhledem ke svojí povaze je určena k adopci pouze virtuální, svoje adopční rodiče ale ráda uvítá na návštěvu. 🙂

Na kočičku ve virtuální adopci se posílá každý měsíc částka 1 000,- Kč (a to pouze na transparentní konto – Vaše jméno bude tedy vždy viditelné), která pokryje výživové doplňky, krmivo, stelivo a veterinární výdaje.

Chcete – li se stát jeho rodiči, kontaktujte nás na telefonním čísle 722 718 816, kde domluvíme podrobnosti.