Jak můžete pomoci?

Nově nás lze podpořit i ze zahraničí platbou přes PayPal účet osvobozený od vysokých poplatků za mezinárodní platbu.

Můžete také navštívit náš charitativní prodej na Vinted platformě.

Finanční podpora

Přímou finanční podporu uvítáme na transparentním kontě spolku číslo 2201829279/2010 nebo na sbírkovém netransparentním kontě spolku, vedeném pod dohledem finančního odboru Karlovarského kraje, číslo 2601830420/2010. V případě pravidelného sponzoringu naší činnosti jakoukoliv částkou formou trvalého měsíčního příkazu na konto transparentní zveřejníme Vaše jméno v seznamu Partnerů a sponzorů – dobrá srdce by měla být v dnešním zlém světě vidět.

Materiální podpora

KRMIVO s vysokým obsahem masa, všeobecně se dá říci NE ze supermarketu a NE barevné granule, pouze hnědé, značek například Animonda Carny, Nuevo, Ontario, Smilla, Bozita, Applaws, Chejn, Almo Nature, Cosma, Hill’s, Taste of the Wild, a pod. Dále HYGIENICKÉ, DEZINFEKČNÍ, ČISTÍCÍ A SANITAČNÍ PROSTŘEDKY, ANTIPARAZITIKA, DOPLŇKY STRAVY, VÝŽIVY, DARY DO AUKCÍ.

Fyzická pomoc

DOČASNOU PÉČÍ – uvidíte-li u nás na stránkách zvířátko hledající nový domov, kterému byste mohli poskytnout dočasnou péči, jejíž veškeré náklady jdou na konto spolku.
FYZICKOU POMOCÍ PŘÍMO V ÚTULKU – pomoci s běžným úklidem a chodem spolku, občasným převozem, nutnými průběžnými úpravami apod.
PROPAGACÍ, OSVĚTOU – máte-li možnost nám s propagací spolku či šířením osvěty ze zvířecího světa jakkoliv pomoci, neváhejte nás kontaktovat.