Jak můžeme pomoci my Vám?

  • Poradíme Vám, kam se obrátit v případě nalezení domácího zvířete pohybujícího se bezprizorně venku či jakéhokoliv zvířete v nouzi, se zraněním, v případě podezření na týrání a dalších neobvyklých situacích.
  • Pomůžeme Vám s pomocí Home4Pets najít domov zvířatům nalezeným, v dočasné péči či Vašim vlastním, které již z různých důvodů nemůžete mít – a to včetně případného přijetí zvířete do péče našeho spolku.
  • Poradíme, která veterinární klinika je nejlepší na ten který zdravotní problém Vašeho mazlíčka či zvířete ve Vaší péči.
  • Na koho se obrátit v nutnosti odchytu zvířete, jak komunikovat s obcí či městem.
  • Znáte krmiče venkovních koček na území Karlovarska? Můžeme jim nárazově zajistit krmivo – kontaktujte nás!
  • Sháníte zvíře k adopci? Třeba o přesně takovém, jaké sháníte, víme – napište nám!

Můžete s námi řešit vše z roviny zvířecí problematiky a my se pokusíme vše vyřešit v zájmu konkrétního zvířete či situace. Veškeré naše služby jsou zcela zdarma, pracujeme dobrovolně ve svém ‚volném čase‘ bez nároku na honorář, jsme nezisková organizace, nemusíte se tedy bát nás kontaktovat, za zavolání nic nedáte a můžete tím často zachránit zvířecí život – a to není málo.

Kontaktovat nás lze na telefonním čísle +420 722 718 816, facebookové stránce SOS zvířata v nouzi KV soukromou zprávou, emailem sos.zviratavnouzi.kv@gmail.com, datovou zprávou nebo zde, hned jak to bude v našich možnostech, se Vám ozveme zpět.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAPŮJČENÍ TECHNIKY A CHOVATELSKÉHO VYBAVENÍ u nás najdete po domluvě k zapůjčení toalety a další chovatelské potřeby třeba pro dočasnou péči velké separační klece vhodné k dočasnému oddělení matky s koťaty nebo na přepravu psů například při dovolené (s bezpečnostním atestem) odchytové klece – sklopce – vhodné k odchytu malých zvířat ( velikost na kočku/menšího psa), ozonový generátor (vhodný k čištění prostoru do 150 m²), kvalitní čtečku čipů, magnetoterapeutické přístroje a další věci a pomůcky.