❤️ Junior ❤️ u nás od 21.6.2022 ❤️

Holubí mládě, které jsme přijali ve věku, kdy ještě neumělo létat. Bylo potřeba pravidelně dokrmovat, zobat teď už zvládne chlapeček sám, takže jen dosypáváme mističku. 🙂

V horních Drahovicích ho našel manželský pár, dovolali se do Drosera Bublava záchranná stanice pro volně žijící živočichy, ti jim předali kontakt na nás a puberťák tak nemusel cestovat meziměsto, dostalo se mu pomoci přímo u nás, u něj ´doma´.

Pravidelně Pípa Juniora vozíme k místu nálezu a zkoušíme, zda už je TEN DEN, kdy nám naposledy mávne křídly a zmizí v dáli, ovšem je známá skutečnost, že jsou holubi velice inteligentní lehce ochočitelná zvířata s pamětí na lidské tváře a protože si náš Píp na nás a naše kočky a psy tak neskutečně zvyknul, uvítáme moc rádi někoho, kdo má baráček, stavení na periferii a Pípa si adoptuje, bude mu pravidelně sypat zrní a doplňovat vodu a bude se zkrátka těšit z jeho milé přítomnosti kolem svého domova.

Píp slyší na svoje jméno a bezpečně rozezná hlas dočasné tety od všech jiných – jakmile ho slyší, začne usilovně pípat, dokud není pomazlen. 🙂 Případný budoucí majitel si tak může být jist, že mu náš Junior bude věrným parťákem.

Tak co, odletí nám jednou Junior nastálo nebo bude někomu dělat sparing partnera?

Sdílení: